آغاز جلسات شب‌های جمعه


سلام علیکم؛
احتراما ؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت و سوگواری دخت نبی اکرم صلی الله علیه وآله ، فاطمه الزهرا سلام الله علیها ، به استحضار می رسانیم به امید و لطف خداوند سبحان و عنایات ائمه هداه علیهم السلام برآنیم با همکاری صمیمانه شما دیرمهربانان عزیز، جلسات سخنرانی شبهای جمعه استاد گرانمایه جناب آقای دکتر محمد اسدی گرمارودی را بصورت حضوری و با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی از این شب جمعه مورخ دوم دی‌ماه ۱۴۰۰ آغاز و در ادامه نیز مانند سنوات گذشته مراسم عزاداری ایام دوم فاطمیه و دسته عزاداری که متعاقبا به اطلاع خواهد رسید ، اقامه داشته باشیم.

⚫ وقت را مغتنم می شماریم و قبل از آغاز جلسات نکات ذیل را متذکر می نماییم؛
🔘 آغاز سخنرانی ساعت 20 خواهد بود.
🔘 به منظور رعایت مسایل بهداشتی خواهشمند است؛
▪️ بنا به نظر جناب استاد ، شرعا افرادی که دو دوز واکسن را تزریق نموده اند می توانند به حسینیه مرحوم حاجیان ورود داشته باشند.
▪️ زدن ماسک الزامی و شرط ورود خواهد بود.
▪️ رعایت فواصل اجتماعی در هنگام نشستن ضروری می باشد و بدین منظور برای نشستن در حسینیه و استفاده از سخنرانی مکانهایی با علامت مشخص شده است که خواهشمند است فقط در همین مکانها جلوس فرمایید.
▪️ از تجمع و صحبت‌ کردن در فضای بسته ی حسینیه‌ جدا خودداری فرمایید.
▪️ حتی المقدور برای تجدید وضو از سرویسهای مکانهایی که قبل از تشریف فرمایی به حسینیه حضور دارید استفاده فرمایید.
▪️ به منظور تهویه هوا دربهای حسینیه از یک ربع مانده به شروع سخنرانی باز (۱۹:۴۵) و خواهشمندیم بلافاصله پس از پایان سخنرانی مکان حسینیه را ترک فرمایید.
▪️ لازم به ذکر است به محض پر شدن مکان حسینیه (‌با مد نظر گرفتن رعایت فاصله اجتماعی) از پذیرش سروران و مهمانان معزز معذوریم و از طریق مجازی (بصورت برخط) در صورت تمایل می توانید استفاده نمایید‌.
▪️ به منظور جلوگیری از انتقال ویروس و کمبود فضای لازم و توصیه پزشکان صاحب نظر ، خواهشمند است از آوردن کودکان زیر ۱۲ سال جدا خودداری نمایید. ان شاالله در روز شهادت در فضای باز پذیرای این عزیزان و دلبندانمان خواهیم بود.
🔘 برنامه ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و حرکت دسته عزاداری ، ان شا الله متعاقبا اعلام می گردد.
⚫ پیشاپیش از اینکه به منظور رعایت مسایل بهداشتی نمی توانیم پذیرایی شایسته و قابلی را داشته باشیم‌ پوزش و عذر خواهی می نماییم و استدعا داریم با مسئولین اجرایی حسینیه به جهت حفظ سلامتی همه مهمانان مکرم ، نهایت همکاری را مبذول فرمایید.

با تقدیم احترام